Jirka Čech - letní příprava skicrossového reprezentanta

Po letní době odpočinku se dere na povrch opět vlna adrenalinu spojená se zimními radovánky.
Než se ale všichni postavíme na kopec a pořádně začneme rejdit, musíme zocelit své tělo a pořádně potrénovat.
Český juniorský reprezentant Jiří Čech nenechává nic náhodě a snaží se před vstupem na lyže být v co nejlepší formě.

K tomu mu dopomáhá řada osvědčených metod, ale i hledání nových triků jak posílit a zpevnit tělo i mysl. Usilovně trénuje na suchu i ve vodě. Kromě repre soustředění absolvoval také jedno Luhačovické, s částí dropit.cz teamu, kde se tělo zocelovalo jak z vnějšku tak také z vnitřku... jooo zlatý časy na Moravě bez prohibice =)

Jiří Čech - skicross letní příprava Jiří Čech - skicross letní příprava kolo Merida
Nejlepší je před zimnou trávit co nejvíce času venku a snažit se o posilování v přírodě, protože na posilovny a fitness centra je v zimě času až až. V závodním lyžování je řada faktorů, které můžou rozhodovat nebo jen napomáhat ke správné cestě za vítězstvím. Proto je třeba vytvořit si co nejlepší kondici, na které se může v průběhu sezony stavět a zvládat tak tréninky a hlavně závodění.
Dropit.cz team - léto 2012 Jirka Cech - skicross letní příprava
Přes léto je pro převážnou většinu lidí (čti lyžařů) nejlepším přítelem kolo. Jirka se toho drží a pomocí jeho lamače vrcholů a hor se snaží o tvorbu vytrvalostní, tak i krátkodobé výbušné fyzičky.
Využívá kolo značky Merida, se kterým je naprosto spokojen a díky celoodpruženému rámu je to prý radost jezdit do kopců, protože z každého kopce se musí i zpět a to nejlépe co nejrychleji a v adrenalinovém stylu. 
Jiri Cech - skicross letní příprava Jiří Čech - skicross letní příprava
„Teď se nacházím na začátku tréninkového programu, kdy společně s reprezentačním družstvem začneme objíždět všechny dostupné ledovce. Kvalitní zázemí pro rozvoj techniky jízdy, jak v trati, tak mezi bránami je hlavním odrazovým bodem ke zlepšení.“ říká Jirka.
 
Proto neváhejte a začněte se zimnou dřív, než dojde ona k vám.