ŠŠŠ Wake camp Těrlicko vol. 1

Na přehradě Těrlická proběhl koncem června wake camp speciálně zaměřený na neslyšící ridery a jejich přátele.
Instruktorování se ujala naše riderka Andrejka Krýslová, její Mojma a Mondie - ta také zabezpečovala večer tolik potřebné luxusní masáže.
Jezdilo a skákalo se na lyžích, wakeboardech a wakeskatech, wakeski a skoro i na nafukovací matračce!

Celé to měla na starosti Isi Melichar a povedlo se ji vytvořit ideální podmínky pro všechny zúčastněné. Zajistila skvělé ceny od partnerů campu pro ridery, zlevněné jízdné, nové wakeboardy k zapůjčení na testování a dalších asi 1000 věcí o kterých ani nevíme, ale dopomohly k vytvoření supr atmošky po celou dobu campu.

Andrejka Kryslova wake Mojma a Andrejka Wake
Sumec a Mondie wake terlicka Patricie Chodurovska - Tantrum

Přes den se jezdilo na vodních lyžích a wakeboardech. Vlek měli děcka jenom pro sebe tak bylo dost prostoru ke zlepšování se jak při jízdě tak i na skocích, railech atd. Když sebou člověk seknul, nemusel si znovu a znovu vystávat většinou pěkně dlouhou frontu. Přes noc grilovalo a znakovalo.

X : rum
<> : homoholky
-,-, : homokluci... kompletní znaková zásoba pana vlekaře - vystačil si s ní ale na celých 5 dní =)
Mondie a Andrejka ve vodě Trenink startu na waku
Tereza Vaculíkova - vodní lyže SSS wake camp terlicka
Bylo to super, škoda mluvit - podívejte se sem do mokrý fotogalerie.
 
Campu se zúčastnili také ze zimy pochroumaní lyžaři Lukáš Vaculík s Radimem Palánem, kteří si na vodu zatím ještě nedopajdali, ale alespoň pasivně okoukávali styl a poctivě rehabilitovali svá rozvrtaná kolena. Sestra Lukáše - Terezka Vaculíková, která měla před rokem stejný problém s kolenem, jim na vodě ukázala, že to už jde bez problémů a pěkně si zalítala!
Radas, Andrejka, Mondie v noci na Těrlu Masaze Mondie
Všem slyšícím i neslyšícím doporučujeme zúčastnit se ŠŠŠ Wake campu vol. 2, který by se měl odehrát začátkem září 2012. Nebojte se a přijeďte se namočit;)
See video