Ledovec Kaunertal – první výjezd na sníh v sezóně 2012/13

Na konci října se pár dropitáků s bandičkou vypravilo na nejoblíbenější ledovec – Kaunertal. Pro všechny zúčastněné to bylo první letošní lyžování a pro každého zvlášť něco extra. Pro Ráďase první pooperační sklouznutí se, pro Koudyho boj s novejma botajdama, pro Mondie změna skupenství z vody na sníh, no a co se týče finek, věta „where the hell is matt“ vystihuje celkem všecko. =)

Co ve skutečnosti Matt prováděl, když ho Finky naháněly, uvidíte tady.;)

Kaunertal dropit 2012 rijen Kaunertal dropit.cz 2012 rijen
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Matej Žovinec Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Radas a Mondie

Bandička ve finále čítala přes 27 kousků a byla dost rozmanitá… Nejmladší dropiťačce bylo 7let a nejstaršímu skoro pětašede... od Českejch Budějek, přes Prahu a Liberec až do Finska… skrz Brno a pak až dááálekááánsko do země kde všechny vlakové koleje začínají – do Luhačovic. Podpořit nás přijeli také kámoši z Bratislavy a také se sjela partička z exotických Modřan. Trošku Babylon, ale na kopci to bylo bezva… furt někdo známý.

Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Leki hole Kaunertal dropit.cz 2012 rijen noc
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Milan Holec
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen nálepky Kaunertal dropit.cz 2012 rijen

Padla spousta rekordů… rekordní počet lidí v jednom pokoji a na jednom padajícím balkoně, rekordní příjezd na kopec (14:00=)), rekordní odjezd domu, rekordní nadílka sněhu a rekordní počet flašek propašovaných z bezcelní zóny. Snad jenom v bazénu rekord v početu napomenutí a výhružek vykopnutím na zimu nepadl… hmhm, no i když…

Všechny fotajdy z tohoto lyžařského a snowboardového výletu jsou tady. (pozor, po 100fotkách nutnost prokliku na 2. stránku)
 
Počasí moc nepřálo, ale alespoň pořádně nakydalo, takže sněhu je pro příště už habaděj.
Přes tuto komplikaci si to všichni užili podle svého. Někdo piloval styl pod Ráďasovým drobnohledem, který byl tak “drobný“, že většina nevěřila svým očím, když se koukla na fotky sebe před a po pár hodinách Raďasovo koučinku. Někdo si užíval jezdění jen tak sám, jiný to rval, co to šlo prašanem dolů a další se už těšil na večer do bazénu a k pivku s rumovým pudingem… někdy raději i ten bazén vypustil a u ostřejšího moku nostalgicky vzpomínal na skicross, snowboard, wakeboard, freeride a vůbec tak různě.
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen párty radas Kaunertal dropit.cz 2012 rijen party
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen finka Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Matěj
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Kabinka Kaunertal dropit.cz 2012 rijen freeride
Cestou domu jsme potkali v pizzerce a muzeu sýrů plus sunek Troffana (muzeum je hned vedle hajzliků=) vítěze světového poháru z vedlejšího Söldenu Teda Shreda Ligetyho no a pak už zbývalo vyzrát na total zacpaný Mnichov (go Bayern go) a rychle zpět do tajících upršených Čech.
Radim Palán po operaci kolene na lyžích Ales Prepsl - Kaunertal dropit.cz 2012 rijen
Mondie Zdarkova ski Matej Zovinec a Agatka
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen v ledu Kaunertal dropit.cz 2012 rijen uplne v ledu
Poděkovat se musí Koudymu za supr zařízení tolika ubytek, Žovkasovi za opět top fotajdy, Pavlikovi za luxus dropiťácký nálepky, RedBullu za to, že jsme nemuseli chodit spát, agentuře A.L.E. za zapůjčení tyčí na obřák, Alešovi z Almary za supr drifting a šoféring a také Ráďasovi, že dal dokupy takovouhle partičku.
 
No a za pár musíme jet zas, abychom toho ještě co nejvíc stihli… páč 21. 12. Se blíží a s tim i konec světa… nebo snad nová doba ledová? Kéž by!!! =)
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen Kaunertal dropit.cz 2012 rijen trenink
Kaunertal dropit.cz 2012 rijen snih Kaunertal dropit.cz 2012 rijen vodopad