Testování nové helmet kamery GoBandit

Na rakouský ledovec Kaunertal jezdíme pravidelně trénovat. Loni na podzim jsme tam byli spíš testovat... novou helmet kameru GoBandit – HDčko s GPSkou!

Ráďas dostal od distributora exkluzivní právo testovat tento nový hit předtím, než se u nás vůbec dostane do prodeje. Dává ji tedy pěkně zabrat – naštěstí dost vydrží. Věcička je to parádní a nejen na parádu. Až se vychytají drobné mouchy, bude mít jistě úspěch všude po světě i když konkurence je veliká.
Největší odlišností od ostatních kamer na helmu je integrovaná GPSka, které měří nadmořskou výšku, aktuální a maximální rychlost. Také myšlenka výrobců vytvořit celosětovou komunitu uživatelů, kteří mohou své videa jednoduše sdílet na jejich webu, je v kombinaci s možností zobrazit si ujetou trasu pomocí googlemaps hooooodně zajímavá. Její přesné technické parametry jsou uvedeny zde.

Kaunertal logo Kanuertal gruppa

Cena zatím nebyla stanovena, ale bude se pohybovat podobně jako GouPróčko.
Na dropit.cz, tj. u nás =) budete moci průběžně sledovat jak se kamerka chová v různých podmínkách (na sněhu, ve tmě, pod vodou atd.) a potom se pro ní rozhodnout či ne – brzy by se v ČR měla začít prodávat totiž!

Dole mrkněte na 2 videjka, která z GoBanditky v syrové formě vylezla. První je test GPSky na ledovci a druhé je z freeridu na Komáří Víšce (je trošku delší, ale rozhodně doporučuju mrknout na poslední minutu! Uvidíte na koho jsme tam v lese narazili… ;) )  
A tady v galérce jsou nějaké fotky co spáchal náš fotograf Žovkas na podzimním testování a trénování na Kaunertale.

See video
See video