Freeski - Kladenská Crew a Spring Classics Kaunertal 2012

Kucí a holkí z kladenský crew vyrazili na Kaunoš okusit tamní jarní shred a poslali nám z toho reportik. Po přečtení, jsme se rozhodli, že tam za týden jedeme taky! =)
"ÓóóóóAnoooo! Jako každý rok jsme jeli do třetice omrknout Springclassics na Kaunertal. Opening proběhl 14. a last spring park day je naplánován na 28. května."

Našemu týmu 16 jezdců se nepoštěstilo úplně počásko, ale zato nám napadl prašánek. Takže během 2 krásných dnů co se na nás usmálo sluníčko jsme  dopoledne prášili  a odpoledne, až shapeři vyhrabali překážky, jezdili v parku. Sněhová peřina nám umožnila si vyzkoušet nové tríčky jako třeba Podpího backo na hlavu. Na tomhle jarním prášení jsme otestovali Bangry od Coreuptu (parkovky s rockrem), kde si vedli velice obstojně!

Jibblajna byla parádní a skládala se z 11 překážek ve dvou paralelních lajnách. Skoky se stále stavěli, takže jsme je nemohli testnout. Podle platforem jsou celkem dost rychle za sebou. Nejspíš to nebude taková parádička jako předchozí léta. Vzhledem k hnusu, který nahoře vládl, jsme byli vděční za free bazén ve Feichtenu. Dále nám nabídl náš baráček (www.haus-landes.com) luxusní regeneraci formou sauny, grillingu, nebo partyingu!

Díky Jagarmaisteru, Shocku, Snowpanic.cz a všem, kteří se na to i přes tu předpověď nevybodli, a pomohli nám to vše spáchat. Že děkujem!

Více fotek z týhlenc freeski party na ledovci Kaunertal naleznete zdehttp://dropit.cz/fotogalerie/spring-classics-kaunertal