Zillertal Pudr Trip

Tradiční partner dropit jezdců – plzeňská firma Hannah připravuje pro sezonu 2012/2013 zbrusu novou kolekci nazvanou Hannah Trendy. Skrze tuto „fresh“ kolekci se Hannah chystá oslovit především mladé a mladě myslící lyžaře a snowboardisty na sjezdovkách ve snowparcích i ve volném terénu.

A právě k propagaci této kolekce byli vybráni naši lyžařští universálové bráchové Vrbičové. A protože Paní Zima už pro letošek doopravdy vyklízí pole a protože je to naše stará dobrá známá, rozhodla se partička kolem Vrbičů vydat do Zillertálského údolí a rozloučit se tak, jak se to se starou známou sluší a patří!

 

Tomáše a Martina doplnil ještě nechvalně známej Jarda Pekař aka Bezmozek, další z dropit jezdců Honza Doubek a Pan fotograf Honza Kasl.

Jako bonus kluci vyfasovali zbrusu nové hadříky právě ze zmiňované řady Hannah Trendy a vyrazilo se tvořit fotomateriál...

 

 

Tři dny šlapání, pudrování, nějakýho toho stavění a hlavně focení přineslo i přes nepřízeň počasí pár zajímavých výsledků. Joeey se opět vyšvihl a my vám tak přinášíme pár fotek z tohodle celkem vydařenýho tripu. Jezdci, i přes pokročilý věk některých z nich, ukázali co v nich je a odprezentovali nové produkty více než úspěšně. Velký dík patří pochopitelně Hannahu za podporu a hlavně za to, že se konečně vydává tím správným směrem. A pak také Zillertal Areně, která jako vždy nezklamala a poskytla výborný servis.

Další fotky tady.