Big Snow Jam Entrée 2012

Kdo rád lyžuje a snowboarduje? Kdo rád chlastá? A kdo nejradši lyžuje a chlastá… a to všechno dohromady? Ten by měl jen na Big Snow Jam! =D Na parádní párty na francouzskym sněhu…

Big Snow Jam Entree Big Snow Jam Entree ucastnici

Toto heslo s nadsázkou vystihuje celou atmosféru této pohodové akcičky, která se konala v polovině prosince 2012 ve francouzském středisku Puy Saint Vincent.
Big Snow Jam pořádá nízkonákladové zájezdy určené mladým milovníkům sněhu a párty na něm i v něm. Z tohoto důvodu se ho musel zúčastnit také dropit.cz rider Ráďas s parťákem Koozou…

Na letošní (vlastně už loňské) Entrée se jelo pěkným autobusem Královehradeckých fotbalových chuligánů ;) a za 21hod. byli všichni na místě. Následovala fešná koulovačka a ubytování v klasických francouzských miniminiapartmánkách na jinak supr baráku přímo na sjezdovce.
 
Potom už všechny čekala spousta dní suprového lyžování v tomto menším středisku, kde si každý našel svoje… hlavně hodně prachu tam bylo! 
Big Snow Jam Entree snih Big Snow Jam Entree punk
Big Snow Jam Entree týnka slide Big Snow Jam Entree freeride
Dále se všichni radovali ze spousty neorganizovaných večerních/ranních akcí, jedné diskošky, kde byli moc milí vyhazovači a venkovního bazénu s prašanem okolo… a se spoře oděnými všemi uvnitř! 8-) Bazén byl vyhříván a neoficiálně otevřen skrz celou noc. A také se prý hodně píchalo… to ale až potom ráno na svahu… ;P
Big Snow Jam Entree - kocky Big Snow Jam Entree - powder
Big Snow Jam Entree slunce Big Snow Jam Entree - snow and sun
Byla fůra sněhu a hlavně veeelikánská koncentrace skvělejch a zajímavejch mladejch lidí!
Však koukněte na fotajdy… ehm, jsou tu jenom ze sněhu. Schválně kdo uhodne proč. =)
Big Snow Jam Entree snowboard Big Snow Jam Entree - výhled z pokoje
Jediná škodička byla, že ještě nebyl připraven snowpark ani skicrossová / boardcrossová dráha. To se dalo ale předpokládat, když byl začátek sezony a napadlo tisíc tun nového sněhu. Jak již ale bylo zmíněno nahoře… prašan a převážně sluníčko to snad většině riderů vynahradili.
Big Snow Jam určitě doporučujeme a i pokud seš sám nebo sama, seber odvahu a uteč na tuhle akci! Rozhodně nebudeš litovat… aspoň z Entréé turnusu tohoto kroku nikdo nelitoval… a že takových odvážlivců ze začátku osamělých a ostýchavých bylo! =)
 
Tákže závěrem, dropit.cz tato akce nadchla, takže pokud Tě už štve sněhová situace v Čechách, nebo něco jiného, mrkni se na Big Snow Jam web a vyber si další parádu – únorovou nebo dubnovou! A čekej nečekané.
See video